PALLETKORTING OP DE AGUAPLAST UNIVERSAL PRO
Voor jou als bouwgroothandel hebben we in september een speciale actie, PALLETKORTING op de Universal Pro! Deze zijn geldig op de verpakkingen van 5 kg en 20 kg.
🔹 5% korting bij afname van 1 pallet
🔹10% korting bij afname van 2 pallets
Actie voor jouw klanten:
🔸 5% korting bij afname van 5 zakken
🔸10% korting bij afname van 10 zakken
✅ Mixen is toegestaan! 5 kg en 20 kg mogen gecombineerd worden.
Stukadoors komen tijdens één klus vaak meerdere ondergronden tegen, zoals gipsplaten, oude verflagen, beton en plaatselijk herstelwerk. Normaal gesproken vraagt iedere ondergrond of toepassing om een ander product. Met Aguaplast Universal Pro hoeven vakmensen niet steeds te schakelen. Eén zak is geschikt voor zowel vullen als finishen, hecht op vrijwel iedere ondergrond en kan zelfs rechtstreeks op geschilderde muren worden aangebracht.
Universal Pro vult tot 50 mm met minimale krimp en is geschikt voor de volledige gipsplaatafwerking van Q1 tot en met Q4. Hierdoor kunnen stukadoors en afbouwprofessionals meerdere werkzaamheden uitvoeren met één vertrouwd product en efficiënt doorwerken.
Voor jouw klant: minder verschillende zakken in de bus, meer gebruiksgemak en minder kans op herstelwerk door krimp of scheuren. Voor jou als groothandel: minder artikelen op voorraad én een breed inzetbaar product waar klanten voor uiteenlopende klussen steeds naar teruggrijpen.
Universal Pro is bovendien EPD-gecertificeerd. Een belangrijke meerwaarde, omdat duurzaamheidseisen en milieuprestaties steeds vaker worden meegenomen in bouwprojecten en aanbestedingen.
Bestel deze actie vandaag nog en laat jouw klanten ervaren dat zij kunnen stuken als een pro met Aguaplast Universal Pro!
📆 Actie geldig van 1 t/m 30 september 2026

PAND MET SERIEUZE WANDPROBLEMEN, ZO PAK JE DAT ECHT GOED AAN
Een karakteristiek pand in Groningen met flinke wandproblemen vraagt om een doordachte aanpak. Loszittend stucwerk, vervuilde ondergronden en schimmel maken dit renovatieproject technisch uitdagend. Hoe zorg je voor een stabiele basis én duurzame bescherming tegen nieuwe aantasting? In dit artikel lees je stap voor stap hoe deze complexe situatie wordt aangepakt met het juiste systeem en vaktechnische keuzes.

EPD-CERTIFICAAT VOOR DE UNIVERSAL PRO
Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in de bouw- en afwerkingssector. Daarom zet Vistapaint volop in op transparantie en verantwoorde productkeuzes. Een belangrijke ontwikkeling hierin is de EPD-certificering van diverse Aguaplast-producten. Ook de Universal Pro is EPD gecertificeerd.
Wat houdt dit certificaat precies in?

RESTAURATIE VAN EEN AUTHENTIEK RIETPLAFOND
In een karakteristiek pand uit 1918 in Gendringen is een zwaar beschadigd rietplafond met authentieke ornamenten en sierlijsten volledig gerestaureerd. Met zorgvuldig herstelwerk, opnieuw getrokken lijsten en een strakke eindafwerking kreeg het historische plafond zijn oorspronkelijke uitstraling weer terug.

Geluidswerende gipsplaten afwerken met Universal Pro

Downloads
- Poster
- Narrowcasting
- Technisch Merkblad
- Veiligheidsblad
- Artikellijst
- Social Media 1
- Social Media 2
- Social Media 3
- Social Media 4
- Social Media 5
Aguaplast Universal Pro

Een universele filler & finisher in poedervorm. Toe te passen als binnenvulmiddel voor het vullen en repareren van grote gaten, scheuren, en naden in beton, pleister, gipsplaten, steen en andere steenachtige ondergronden. Geschikt voor elk type wandbekleding en EPD-gecertificeerd.
- Vulvermogen tot wel 50 mm - met min. krimp
- Overschildbaar na min. 24 uur
- Buitengewone hechting, zelfs op geschilderde ondergronden
- Gipsplaten met kwaliteitsniveau Q1-Q2-Q3-Q4 afwerken
- Mengt eenvoudig tot homogene massa