AGUAPLAST READY MIX – IN NOVEMBER 10% KORTING
Twee kant-en-klare oplossingen voor vullen, uitvlakken en strak afwerken.
Van het vullen van naden en beschadigingen tot het uitvlakken en fijn afwerken van volledige wanden: met deze kant-en-klare pasta’s kies je voor een passende oplossing voor elke stap in het afwerkingsproces. Geen poeder aanmaken, maar meteen verwerken en efficiënt doorwerken.
| Aguaplast Drywall ProLight |
Een multifunctionele, witte lichtgewicht joint filler en finisher in één. ProLight hecht goed op zowel zuigende als niet-absorberende ondergronden en heeft een groot vulvermogen tot 8 mm. Dankzij het lichte karakter laat de pasta zich gemakkelijk en aangenaam verwerken. Bovendien is ProLight tot 15% lichter in verwerking, vertoont het tot 30% minder krimp dan reguliere pasta’s en is het goed en snel schuurbaar.
| Aguaplast All 4 in |
All 4 in is de veelzijdige allround plamuur binnen het Ready Mix-assortiment. Je kunt het product gebruiken als joint filler en joint finisher voor gipsplaten, maar ook voor het uitvlakken en fijn afwerken van wanden. De pasta is kant-en-klaar, licht en eenvoudig aan te brengen en kan in lagen tot 6 mm worden verwerkt.
All 4 in heeft een uitstekende hechting, zeer weinig krimp en is zeer goed schuurbaar. De fijne korrel zorgt voor een glad oppervlak dat geschikt is als ondergrond voor alle typen muurverf. Bovendien kun je het product inzetten voor afwerkingsniveaus Q1, Q2, Q3 en Q4.
Twee Ready Mix-producten, elk met hun eigen kracht: ProLight voor lichtgewicht vullen en afwerken en All 4 in als veelzijdige allrounder voor vullen, voegen en afwerken.
💥 NOVEMBERACTIE
Profiteer in november van 10% korting op Aguaplast Drywall ProLight en All 4 in.
Beschikbare verpakkingen:
ProLight: 4 L, 10 L en 15 L
All 4 in: 6 kg, 15 kg en 25 kg
📅 Actie geldig van 1 tot en met 30 november 2026.
DE LICHTGEWICHT ALLESKUNNER
Prolight is een multifunctionele witte lichtgewicht ready-mix filler & finisher. Ideaal voor het vullen van naden, AK-vullingen en het egaliseren van muren en plafonds. Bekijk de video en zie hoe makkelijk de ProLight aan te brengen is.
DRYWALL ProLight
Een multifunctionele witte lichtgewicht kant-en-klare joint filler en finisher in één. Heeft een goede hechting op zuigende- én niet absorberende ondergronden. Groot vulvermogen tot 8 mm en zeer eenvoudig te schuren.
- Droogt sneller dan vergelijkbare producten, 12 uur per mm
- Lichtgewicht en zeer eenvoudig aan te brengen
- Tot 15% lichter in verwerking en tot 30% minder krimp.
- Snel en goed schuurbaar
Drywall ProLight en All 4 in: beide EPD-gecertificeerd
Drywall ProLight en All 4 in beschikken beide over een EPD-certificaat. Hiermee is de milieu-impact van deze producten objectief en transparant vastgelegd op basis van een levenscyclusanalyse. Zo krijg je inzicht in onder andere de impact van grondstoffen, productie, transport en verwerking. Benieuwd wat een EPD precies inhoudt en welke Aguaplast-producten nog meer gecertificeerd zijn? Lees het volledige artikel.

AGUAPLAST ALL 4 IN
Aguaplast All 4 in is een universele filler en finisher. Een echte all-rounder die zich kenmerkt door een uiterst gemakkelijke verwerking (op 4 verschillende manieren) en toepassing die tot 6 mm kan worden aangebracht.
- Zeer goed schuurbaar
- Uitstekende hechting
- Toe te passen als joint filler (max. 6 mm) en joint finisher
- Fijne afwerking en weinig absorptie
- Overschilderbaar met elke typ binnenmuurverf
DOWNLOADS
Drywall ProLight
All 4 in
.png)

